Zpět: dřevostavby

Krovy hranoly

Hranoly a krovy

Prodáváme kompletní sortiment pro krovy - dřevěné hranoly v rozměrech 80 x 80 mm až 100 x 120 mm. Hranoly nabízíme v délkách 2, až 5 metrů. Máme na skladě hranoly obvykle ze smrkového dřeva. Nabízené dřevěné hranoly krovy trámy ceník můžete použít na krovy nebo na jiné stavební konstrukce. Kontaktujte nás, poradíme vám a dodáme kompletní krovy a stavební trámy.

Krovy trámy hranoly

Pro stavbu rodinných domků i větších domů dodáváme na zakázku dřevěné krovy, hranoly, trámy a prkna. Komponenty nařežeme přesně podle Vašeho zadání, využijte náš on-line kalkulátor a zkalkulujte si cenu na webových stránkách krovy trámy hranoly. Pošlete nám specifikaci na požadované krovy a my Vám pošleme cenovou nabídku.

Výuka a kurzy keramiky

Chcete poznat všechny zákoutí výroby keramických výrobků? Navštivte naše kurzy keramiky pro děti a nejen pro ně, i pro dospělé. Pracujeme převážně s keramickou hlínou, na keramickém kruhu točíme hrnce a válečky a vše poté vypálíme v keramické peci rozpálené doběla. Rezervujte si místo v kurzech telefonicky nebo emailem.

Virtuální prohlídky

Naše panoramatické prohlídky objektů, areálů, parků sadů či nádvoří jsou slovy těžko popsatelné! Panoramatické virtuální prohlídky vytvoříme z pořízených fotografií speciálním software za chvilku. Virtuální prohlídky budou Vaši vyjímečnou nemovitost skvěle prezentovat. Naše panoramatické virtuální prohlídky se vymykají běžné představivosti obyvatele Čech, musíte je vidět.

Kosmetický salon kosmetické studio

V Praze je těžké najít skutečně profesionální kosmetické studio nebo kvalitní masáže Praha. Moderní žena často nemá dostatek času o sebe dbát a tak ráda využije specializovaných služeb kosmetického salónu. Kosmetické studio nabízí líčení, depilaci a další služby kosmetický salon kosmetické studio . Navštivte kosmetický salon, jsme kousek od stanice metra.

Sušák na prádlo

Majitelé lodžií ocení sušák na prádlo z kvalitního materiálu vhodný na sušení prádla a jiných oděvů. Nabízíme sušák na prádlo vlastní konstrukce který zabere minimum místa. Kupte si sušák na prádlo od naší firmy, který je ověřen lety zkušeností. Sušák na prádlo dodáváme v několika atraktivních modelech.

Desinfekce

Desinfekce je potřeba v každém zdravotnickém objektu - desinfekce na nástroje, desinfekce postřiková, desinfekční pěna atd... Naše nabídka desinfekce je široká a za dobré ceny. Naši desinfekci odebírá mnoho klientů ve zdravotnictví. Po objednání desinfekce a zaslání požadované zálohy Vám desinfekci pošleme poštou či zásilkovou službou.

Tvorba webových stránek

Umíte si představit tu komplexní složitost webových technologií v pozadí www stránek? Není to snadná branže k proniknutí dovnitř. Zajistit tvorba webových www stránek na skutečně profesionální úrovni stojí mnoho dřiny ačkoliv se to tak nemusí jevit. My to umíme, přesvědčte se!

Malování pokojů

Malíři z Prahy nabízejí malování pokojů, dále umíme kompletně rekonstruovat panelové byty, strháme staré tapety. Kontaktujte nás a my Vám sdělíme další informace jako cenové relace, volné termíny apod. malování pokojů malíři

Dětská hřiště houpačky

Chcete si vyhledat pro svá soukromá dětská hřiště spolehlivého dodavatele? Dodavatelé a montážníci pro dětská hřiště skluzavky houpačky jsou v přehledné tabulce prezentovány na wevu dětská hřiště v kostce.

Návrat domů: dřevostavby