Zpět: dřevostavby

Dětská hřiště

Dětská hřiště nejen pro školy

Mateřské školy ocení nápaditá a zajímavá dětská hřiště dodané naší firmou s tradicí v oboru. Dětská hřiště dodáme včetně kompletní dokumentace a zajistíme revize a údržbu.

Dětská hřiště houpačky

Pro soukromé zahrady nebo pro veřejná dětská hřiště, dodáme hrací sestavy, skluzavky a houpačky s montáží a garancí. Kvalitní dětská hřiště skluzavky jsou k vidění v naší prodejně nebo v eshopu. Dětská hřiště a skluzavky dodáme zdarma přes místní obchodníky.

Dětská hřiště s certifikáty

Jsme dodavatel pro veřejná dětská hřiště pro obce a školy. Naše hrací dětské sestavy jsou určeny pro dětská hřiště mateřských škol a veřejná místa a parky. Naše dětská hřiště jsou montovány včetně projektu. Naše dětská hřiště včetně houpaček a oupadel vyhrávají ankety čtenářů.

Chiptuning autoservis

Náš autoservis má perfektně zvládnutý chiptuning řídící jednotky motoru, který zlepší užitné vlastnosti automobilu. Chiptuning zajistí vedle zvýšení výkonu motoru a také snížení spotřeby, pokud nevěříte, přesvědčí Vás argumenty na chiptuning chip tuning autoservis. Kontaktujte naše techniky. Chiptuning můžeme provést pro každý typ automobilu evropské výroby.

Berle, hůl, invalidní vozík

Nabízíme kvalitní berle a hole s vysokou bezpečností. Naše hole, berle, chodítka a invalidní vozíky jsou jednak flexibilní a lze je přizpůsobit na výšku, jednak spolehlivé. Na našich stránkách berle, hůl, chodítko, invalidní vozík, pomůcky pro chůzi je kompletní katalog všech těchto pomůcek.

Matrace

Obohacujeme trh matrací v Čechách systémem matrace s pružinovým jádrem. Na naše matrace si můžete lehnout a plně je otestovat, jak pruží. Matrace si vyzkoušejte v našem eshopu.

Autosklo montáž

Montáž a servis autosklo zajistí naše firma, která má dvě provozovny. Pro autosklo výměna se obraťte na nás a kontaktujte nás v otevíracích hodinách. Nabízíme špičkové výsledky pro autosklo a vše s tím souvisejícím.

Elektroinstalace elektrikář

Naše firme púsobí již řadu let v oboru elektro. Elektrikáři naší firmy mají praxi v oboru a zajistí opravu elektroinstalace a další eketrikářské práce. Na webových stránkách elektrikář elektroinstalace elektro instalace najdete další informace o naší nabídce elektro prací. Jsme odborníci na elektroinstalace. Nenechejte svoje elektroinstalace rezavět, kontaktujte nás.

Kácení stromů

Kácení stromů je nebezpečné do určité míry vždy a nedoporučujeme nikomu na kácení jít svépomocí. Naše firma má zkušene dřevorubce a nabízí kácení stromů běžně odspodu i kácení s použitím horolezecké techniky profesionálně a bezpečně.

Zpět: dřevostavby