Zpět: dřevostavby

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace musí být ve velkoměstě pohotově k dispozici, aby se zajistil bezporuchový provoz. Čištění kanalizace není pro naši malou ale efektivní firmu problém. Pro účinné čištění kanalizace čištění odpadu máme výkonný sací vůz, který zvládne běžné ucpávky kanalizace. Pro čištění menší kanalizace je lepší použít levnější motorové pružiny. Čištění kanalizace objednávejte emailem či telefonicky.

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace se provádí tlakovou vodou nebo mechanicky. Naši zaměstnanci topenáři a instalatéři zajistí čištění kanalizace s využitím moderního vybavení. Naše firma nabízí čištění kanalizace čištění odpadu, máme k dispozici motorové pero. Zavolejte nám pro čištění kanalizace a dotaz na ceny.

Kácení stromů

Svěřte kácení stromů do rukou odborníků, nepokoušejte se o kácení stromů sami. Kácení stromů není nijak snadná záležitost, může být i nebezpečná, vyžaduje zkušenosti a tým sehraných pracovníků. Kontaktujte nás kácení stromů

Hromosvody

Naše firma dodává kvalitní domácí hromosvody a zajišťuje montáže satelitů, satelitních kompletů a televizních antén. V Praze a okolí zajistíme montáže a revize aktivních hromosvodů a klasických hromosvodů. Naše služby jsou zde hromosvody, montáž hromosvodů, revize hromosvodů. Montáže a revize hromosvodů zajišťujeme profesionálně. Zajistíme požární systémy, video a domácí telefony, domovní rozvody STA, měření tv příjmu v obtížných podmínkách.

Mobilheimy komfortně

Nejčastěji mobilní domy použijeme na trvalé bydlení, jako levný rekreační objekt, bydlení na pozemcích, které nejsou určeny k zástavbě. Mobilní domy mobilheimy se dají použít pro levné navýšení ubytovací kapacity kempů, hotelů či penzionů. Mobilní domy lze použít i na drobné podnikání jako kancelář apod.

Přistavení kontejneru

Potřebujete kontejnery na odpad? Zajistíme kontejnery přistavení kontejneru Praha na stavební suť a odpad, odvezení kontejneru a likvidaci odpadu na povolených skládkách. Kontejnery zajišťujeme v Praze a okolí, pro blízké okolí nabízíme zajímavé slevy na přistavení kontejneru. Zajistíme ruční odklizení černých skládek, odvoz suti a přistavení kontejneru.

Ceník řeziva

Ceník řeziva obsahuje informace o cenách prken, latí, fošen a dalších dřevěných materiálů jako palubky či OSB desky. Pravidelně aktualizujeme ceník řeziva který je zveřejněn na našich internetových stránkách, aby obsahoval aktuální ceny jednotlivých druhů řeziva. Nabízíme nejenom řezivo pro stavby, také řezivo pro krovy - trámy hranoly a latě, OSB desky a palubky.

Zahradní domky

Hledáte zahradní domky či pěkný zahradní nábytek? Pojďte k nám, zahradní domky dopravíme po celé ČR zdarma a zajistíme montáž. Zahradní domky, altány i pergoly máme v široké nabídce. Zahradní domky, doprava zdarma, milý personál a profesionální služby - to jsme my.

Výškové kácení

Hledáte firmu pro opravu komínu? Potom kontaktujte naši firmu. Z praxe v průmyslu víme, že je výhodné zajistit výškové práce s použitím horolezecké techniky. Kácení stromů ve ztížených podmínkách zajistí naše firma s použitím horolezectví, informujte se na našich stránkách výškové práce kácení stromů, telefonujte či mailujte.

Zpět: dřevostavby