Zpět: dřevostavby

Samolepky na zeď

Samolepky na zeď

Samolepky na zeď jsou inteligentní zábava a dekorace. Na webu samolepky na zeď, samolepící dekorace je velkký výběr. Samolepky na zeď jsou skvělé, nechte se unášet vlnou inspirace.

Tapety samolepky

Chcete mít naprosto neotřelý design Vašeho obývacího pokoje ? Kupte si samolepící samolepku na zeď a bude to realita! V našem eshopu objevíte unikátní a originální samolepky samolepící tapety na zeď dekorace do bytu. Pokud budete rychlí, koupíte si ty nejhezčí tapety na zeď, jaké máme na skladě.

Průvodce po památkách Prahy

Doporučujeme si najmout průvodce Prahou, který Vám podá o každé pražské památce vyčerpávající erudovaný výklad. Jsem profesionální průvodce Prahy s praxí. Nabízím individuálně na míru šité výlety po Praze na svých stránkách průvodce Praha na internetu. Mnoho klientů je se mno spokojených, všichni si průvodce Prahou pochvalují. Jsem akreditovaný a mám certifikáty platné.

Plavání dětí

Volný čas dětí je dobré využít smysluplně a jednou z efektivních možností je naše plavecká škola. Děti naučíme plavat a zdokonalíme jejich plavecké schopnosti. Nabízíme kurzy plavání pro děti pro děti ze širokého okolí. Kurzovné je přiměřené a je potřeba uhradit minimálně zálohu před zahájením kurzů.

Latě pro Vás

Nabízíme střešní latě v libovolném množství. Latě se použijí pro nosné konstrukce střešní krytiny a vytvářejí prostor mezi krovem a střešní krytinou s nosným laťováním. Pro střešní latě ceník si zajděte do našeho eshopu. Po objednání budou latě k dispozici v našem velkoskladě.

Alergologie Imunologie

Oddělení alergologie a oddělení imunologie je zde pro pacienty naší polikliniky i přespolní. Alergologie a imunologie Praha má ordinační hodiny vyvěšené na dveřích ordinace, nebo je sdělíme na zavolání.

Autobusová doprava

Naším oborem je autobusová doprava a zajišťujeme poptávku celé řady institucí a subjektů. Zajišťujeme autobusovou dopravu pro školy, podniky i pro úřady. Pro zajištění dopravy jsme nakoupili několik dobrých a spolehlivých autobusů. Kontaktujte nás pro další informace.

Zpět: dřevostavby