Zpět: dřevostavby

Elektrorevize revize elektro

Elektrorevize

Každé elektrické zařízení a elektroinstalace potřebují pravidelné elektrorevize. Zajistíme revize elektro a elektroinstalace v rodinných domech i větších budovách. Pro elektrorevize, revize elektro elektroinstalace je pro Vás naše firma připravena splnit každý požadavek či přání. Revize elektro včetně revizní zprávy a záruky na elektrorevize je u nás samozřejmostí.

Elektro revize

Naše firma zajistí elektro revize pro domácnosti i firmy. Zaměstnanci jsou v naší firmě pečlivě proškoleni a jsou zárukou Vaší spokojenosti. Navštivte naše webové stránky elektro revize elektrorevize.

Logopedie logoped

Logopedie se zabývá tím, jak napravit vady řeči. O tom jak náš logoped odstraní potíže s řečí se dočtete na logopedie Praha . Náš logoped pomáhá spolehlivě.

Zubní implatnáty

Vedle válcových zubních implatátů nabízíme subperiostální zubní implantáty. Zubní ambulance nabízí zubní implantáty pacientům z Prahy a okolí. Zubní implantáty jsou na trhu v mnoha variantách, výběr zubního implantátu nechejte na nás profesionálech. Usazení zubních implantátů do čelisti provádí náš specialista v lokální anestezii.

Čínské masáže

Naše centrum nabízí čínské masáže pro veřejnost. V našem kosmetickém salónu využíváme tradiční čínskou kosmetikou, přírodní kosmetiku a bylinnou kosmetiku. Čínská kosmetika je vytvořena na základě receptur s dlouholetou tradicí. Navštivte někdy naše centrum.

Blistrové obaly

Plastové obaly mají významné výhody a dost závažné ekologické nevýhody. Plastové obaly se hojně používají na celém světe. Naše blistrové obaly, tvarovací stroje si získávají na celém světě mnoho nadšených příznivců. Tyto kvalitní plastové obaly jsou recyklovatelné. Kontaktujte nás.

OSB desky

OSB desky jsou často používaným konstrukčním materiálem. OSB desky se lisují z orientovaných dřevěných štěpek. Máme na skladě OSB desky v malém i velkém množství. Porovnejte ceník OSB desek s cenami jiných dodavatelů. Naše OSB desky mají příznivé ceny.

Zpět: dřevostavby