Zpět: dřevostavby

Svatební kytice

Svatební kytice

Potřebujete pěknou svatební kytici? Nabídneme Vám svatební kytice s pěknými květinami. Svatební kytice a květiny neumí pěkně udělat každé květinové studio. Přijeďte si k nám vybrat svatební kytice a květiny. Objednejte svatební kytice, květiny od nás ta nebudete litovat. Květiny zkrášlí interiér studených kanceláří a bytů. Aranžujeme květiny a kytice na zakázku. Kontaktujte nás.

Advokát

Advokátní kancelář nabízí veškeré právní služby v oblasti rodinného práva. Advokátní kancelář dále zajišťuje sepisování smluv, podání a jiných právních listin a rozborů. Ve spolupráci s exekutorskými úřady zajišťuje advokátní kancelář vymáhání pohledávek pro klienty. Podrobné informace najdete advokátní kancelář, advokát, právník.

Kosmetický salón

Pohodové kosmetické studio zaměřené na náročné klientky z Prahy nabízí kosmetické služby a speciální kosmetické postupy. Náš kosmetický salón nabízí unikátní analýzu vlasů a pokožky. Kosmetický salón nabízí redukci vrásek a celkové omlazení vzhledu pleti. Náš kosmetické studio kosmetický salón najdete ve Vršovicích v pěkně upravených prostorách.

Servis plynové kotle

Naše firma je schopna zajistit servis Mora plynového kotle. Máme pro servis Mora kvalifikovaný personál, který jedná čestně a profesionálně. Nabízíme Mora servis, odstranění závad na plynovém zařízení a uvedení kotle do provozu. Nabízíme autorizovaný servis plynových kotlů Mora včetně servisní zprávy.

Plicní, pneumologie, spirometrie astma

Astma je nemoc která postihuje několik procent populace. Na plicním oddělení provádíme spirometrické testy. Navštivte naše www stránky plicní oddělení, pneumologie, astma a nechte se vyšetřit profesionálem. Vyšetření hradí pojišťovna.

Dětské domečky

Chcete mít na zahradě roztomilé dětské domečky? Využijte naši nabídku dětský domeček is dopravou zdarma po celé ČR. Zahradní dětský domek z dobře opracovaného materiálu s kvalitní povrchovou úpravou osloví každého.Vyberte si dětský domeček domek z naší nabídky. Dětské domečky značky Monkeys jsou zhotoveny z kvalitního dřeva s impregnací do povětrnostních podmínek.

Terasová prkna

Terasová prkna nabízíme rýhovaná či hladká. Před aplikací na dřevěné terasy je potřeba terasová prkna důkladně napustit kvalitním lakem a posléze trvale udržovat. Naše firma má pro Vás terasová prkna dřevěné terasy dle Vašeho výběru. Dřevěné terasy jsou často využívaným doplňkem zahrady a my Vám dodáme terasová prkna jaká potřebujete.

Nízkoenergetické domy

Naše firma montuje nízkoenergetické domy a pesializujeme se na projekty přizpůsobené na centimetr Vašim možnostem a přáním. Disponujeme týmem techniků a projektantů, díky nimž jsme schopni realizovat dřevostavby na klíč nízkoenergetické domy ve špičkové kvalitě. Naši nejlepší vizitkou jsou tisíce domů na klíč postavených po celé Evropě a zástupy klientů.

Knihařství

Knihařství poskytuje knihařské služby - vazba knih a vazba diplomových prací, paspartování a rámování. Knihařství dále zajišťuje kopírovací služby a tiskařské služby. Nabídka knihařství vazba diplomových prací knih je kompletní a dokonce nabízíme možnost zájemcům shlédnout živě ruční šití starých knih.

Arménie Gruzie

Arménie je starobylá křesťanská země, Ázerbajdžán je země muslimská a Gruzie je země černého čaje. Naše cestovní agentura by Vám ráda nabídla Gruzie Arménie zájezdy a to tak, aby jste si všechno vychutnali. Objednejte si zájezd včas.

Zpět: dřevostavby