Zpět: dřevostavby

Truhlářství

Truhlářství

Pro školy, mateřské školky, úřady či kanceláře je zde nabídka truhlářství na zhotovení nábytku či netypických schodišť nebo zábradlí. Naše zakázkové truhlářství má praxi a tradici a jsme zárukou Vaší spokojenosti.

Satelity montáž satelitu televizní antény

Zajímá vás montáž satelitu, satelitní zesilovače, set top boxy, televizní antény? Naše společnost zajišťuje satelity montáž satelitu televizní antény pro firmy a domácnosti. Před vlastní montáží satelitu je potřeba proměřit podmínky příjmu satelitního signálu. Montáž satelitu si můžete udělat svépomocí, ale kdo chce mít klid ať nám zavolá.

Škola

Děti zlobí za každého režimu, za každého společenského zřízení. Proto rodiče dbejte o využití volného času svých dětí. Skvělou možností, jak dítě umělecky povznést je hudební nebo výtvarná výchova. Naše základní umělecká škola ZUŠ nabízí výuku hry na piáno, housle, flétnu a další nástroje. Informujte se zde základní umělecká škola ZUŠ.

Masáže Praha kosmetické studio

Relaxujte a dopřejte si masáže v masážním studiu masáže Praha 5 kosmetické studio . Naše kosmetické studio masáže Praha je expert na odblokování zablokované páteře a masáže zatuhlých zádových svalů. Nabízíme masáže indické, masáže relaxační a masáže sportovní. Kosmetické studio masáže Praha poskytuje také kosmetické služby.

Autobusová doprava

Klienti jako jsou cestovni agentury, divadla,cestovní kanceláře, orchastry potřebují občas někam zavézt skupinu lidí. Naše firma se na tyto služby specializuje. Nabízíme nejem firmám, ale i široké veřejnosti autobusová doprava. Firmu řídí od založení schopní majitelka, která ručí za kvalitu poskytovaných služeb.

Elektronické zabezpečovací systémy alarmy

Máte budovy, majetek a hledáte vhodné alarmy či komplexní zabezpečovací systémy a technologie pro ochranu před krádeží? Naší hlavní činností je instalace a prodej zabezpečovacích systémů, CCTV, alarmů či senzorů. Pro zabezpečovací systémy alarmy nehledejte jinou firmu, naše to zvládne. Máme již za sebou instalace řady zabezpečovacích systémů či alarmů v menších či rozsáhlých budovách nebo areálech.

Palubky řezivo

Kvalitní dřevo, prkna, krovy a hranoly, dále palubky a stavební řezivo najdete u nás v naší firmě. Pro stavební firmy máme v nabídce také palubky a stavební řezivo a plotová prkna. Pro majitelé krbů máme palivové dřevo o vysoké kvalitě. Naší chloubou je kvalitní dřevo pro krovy a plotová prkna.