Zpět: dřevostavby

Infratopení infrasauny

Infrasauny infratopení

Chcete topit jinak než ostatní? Pořiďte si infratopení které je moderní a topí se infrapanely na zdech. Topení pomocí infrasauny infratopení a infrapanely je levný způsob vytápění budov a místností. Pěkné bílé a kovově lesklé infrapanely pro infratopení máme v našem katalogu.

Infratopení

Infratopení je nejen vytápění sáláním tepla, je to i životní filozofie souladu s přírodou. Dobře dimenzované infrapanely zajistí kvalitní a levné infratopení v celém domě. Kolik ušetříte se dozvíte na infratopení infrapanely infra topení panely. Vyberte si mezi standardními či luxusními infrapanely.

Prkna fošny

Prodejce řeziva s velkým skladovým areálem prodá řezivo, osb desky, prkna, fošny a další polotovary. Náš velkosklad je výborně dostupný a pro hoblovaná prkna fošny si můžete dojet kdykoliv denně do 18:00. Fošny, prkna a latě je náš klíčový sortiment pro stavební firmy.

Plynové kondenzační kotle

Plynové kotle a kondenzační kotle naší výroby zajišťují teplo v řadě domácností za přiměřenou cenu, úsporně, s ohledem na životní prostředí. Naše plynové kotle, elektrokotle, kondenzační kotle jsou mimořádně účinné a spolehlivé. Dodáváme na trh moderní plynové kondenzační kotle, které umožňují snížit spotřebu plynu v domácnosti až o 30 %.

Podlaháři

Podlaháři KPK zajistí na klíč kladení podlahových krytin - PVC podlahy, linoleum, plovoucí podlahy a dřevěné podlahy. Chcete najít spolehlivé podlaháři, kladení podlahových krytin a podlah pak využijte služeb naší firmy podlaháři Praha. Zajistíme také renovace parket, broušení a lakování, kladení podlahových krytin a samozřejmostí je odvoz odpadu a úklid.

Tvorba webových stránek, SEO

Nabízíme SEO optimalizaci, kvalitní sémantiku a W3C validitu webových stránek. Pro Vaši potřebu webové aplikace, eshopy, blogovací systémy. Naše tvorba webových stránek je profesionální, optimalizace kódu XHTML a CSS, konzultační služby na jakékoliv webové téma. Tvorba webových stránek na zakázku rychle, levně.

Norsko

Norsko je země, která je ráj pro rybolov. Rybolov a Norsko patří k sobě jako moře a Chorvatsko. Pojeďte s námi na zájezd Norsko rybolov zájezdy a prožijte chvíle klidu v nerušené přírodě. Budete bydlet na malebném ostrově, lidé v Norsku jsou pohostinní, rybolov je skutečný zážitek. Informujte se u nás na volné termíny. Kontaktujte nás !

Jeseníky

Množství sněhu v zimě a pohostinný lid to jsou Jeseníky tak, jak je musíte poznat. Navštivte Jeseníky a najděte si ubytování Jeseníky a penzion Jeseníky včas, aby jste si mohli dovolenou užít. Naše chata je výborně položená, má skvělého kuchaře a budete spokojeni.

Zpět: dřevostavby