Zpět: dřevostavby

Zubní ordinace pohotovost

Zubní ordinace, pohotovost

Naše zubní ordinace a zubní pohotovost poskytuje kvalitní stomatologické výkony včetně specialit jako jsou zubní implantáty. Naše zubní ordinace pro výkony používá materiály nejvyšší kvality. Naše zubní ordinace zubní pohotovost nabízí pacientům více než obvodní zubař. Naši zubaři mají zázemí moderní zubní ordinace.

Zubní implatnáty

Nabízíme aplikaci zubních implantátů a náhradu starých zubů. Při dodržení dobré hygieny Vám zubní implantát vydrží mnoho let. Před vložením zubního implantátu provedeme vyšetření zkušeným implantologem. Naše středisko má několik zkušených specialistů a nabízí zubní implantáty pro klienty včetně finančního plánu. Pro více informací nám zatelefonujte.

Satelitní antény televizní antény

Ukažte mě kdo dnes není závislý na televizní anténě nebo na satelitní anténě? Moje menší ale výkonná firma zajistí satelitní antény televizní antény montáže satelitu v rychlém termínu a za příznivou cenu. Naše ceny najdete v ceníku na www stránkách naší společnosti. Pro montáže satelitních antén jsme partneři pro Vás my.

Znalecký posudek

Občas se Vám stane, že je potřeba soudní znalec, aby Vám zajistil úředně uznatelný znalecký posudek. Jsem státem uznávaný soudní znalec, který Vám zajistí znalecký posudek, soudní znalec Praha a to za velmi dobrou cenu. Informujte se na okolnosti zajištění služby znalecký posudek. Telefonujte či se zastavte osobně.

Knihařství

Potřebujete paspartovat fotografii či leták, obraťte se na naše knihařství. Knihařství vedle knihařských prací nabízí paspartování, vazby knih, opravy poškozených knih a řadu dalších služeb. Naše knihařství jedná rychle a spolehlivě, Vaše požadavky budou vždy včas a bezvadně splněny. Knihařství nabízí všechny myslitelné knihařské práce.

Plynaři plyn

Plynaři drží pohotovost na havárie plynu a nabízí komplexní servis. Nabízíme plynaři pohotovost plyn a v případě závady na plynovém spotřebiči přijedeme a vyřešíme. Plynaři skuteční profesionálové si s plynem poradí.

Půjčovna nářadí

Pronájem nářadí pro kutily i pro profesionály Vám poskytne půjčovna nářadí, využijte možností, které nabízí půjčovna nářadí

Zdravotnické potřeby

Potřebujete berle, hole nebo invalidní vozík. Vše najdete v pordejnách zdravotnických potřeb. Vyrábíme zdravotnické potřeby mnoho desítek let, dále antidekubitní matrace, polohovací postele a různé držáky. Pro zdravotnické potřeby jsme zde pro Vás. Nakupojte zdravotnické potřeby zdravotní pomůcky v našich dobře vybavených prodejnách. Můžete nám telefonovat a konzultovat s námi Váš požadavek.