Zpět: dřevostavby

Krejčovství

Krejčovství

Soukromé krejčovství v Praze blízko MHD nabízí úpravy oděvů. Hledáte krejčovství, kde by Vám upravili nějaký kus oděvu, jenž nesedne? Navštivte naše krejčovství úpravy oděvů jež má otevřeno od pondělí do pátku. Krejčovství je řemeslo a my ho ovládáme.

Jemen

Je málo zemí nasvětě, kde můžete zažít nefalšovaný středověk. Jednou z nich je Jemen Omán.

Zahrady

Každý z nás sní o zahradě jako o ráji, vzdušné, zelené, vonné. Místo toho Vás čeká vystřízlivění - sázení květin, kropení trávníku, průklest stromů a hrabání listí. Jen v zimě si trochu ráchnete, ale to je zase na zahradě zima. Naše firma nabízí zahradní architektura realizace zahrad návrh projektování, abychom Vám ulehčili život. Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Dětská pískoviště

Pískoviště jsou na každém sídlišti a i na svoji zahradu si můžete pořídit vlastní pískoviště nebo dětské lavičky od naší firmy. Pískoviště je výborným doplňkem zahrady rodin s malými dětmi. Naše dětská pískoviště lavičky vám dovezeme bez příplatku kamkoliv v republice zdarma. Nabízíme klasická i modernější pískoviště, barevné skluzavky a doplňky pro děti na hřiště.

Palivové dřevo

Aby oheň v krbu vesele praskal, zajistěte si včas palivové dřevo od naší firmy pro topení v krbu či krbových kamnech. Nabízíme palivové dřevo z dovozu naštípené a vysušené. Nabízíme několik základních druhů a sice palivové dřevo buk, dub a habr. Toto palivové dřevo je nejkvalitnější pro topení v krbu.

SEO

Pořiďte si SEO optimalizaci pro Vaše webové stránky! Umíme udělat kvalitní SEO optimalizace zacílenou na široké portfolio Vašich klientů. SEO optimalizace s garancí a podle Vašich okamžitých potřeb.

Tepelná čerpadla

Dodáváme tepelná čerpadla pro domácnosti i soukromé firmy a podnikatele. Tepelná čerpadla představují ekologický a dnes již i ekonomicky výhodný způsob vytápění. Na stránkách tepelná čerpadla, zelená úspora naší společnosti si můžete přečíst pozadí celé technologie. Vyškolení odborníci naší společnosti Vám seženou na tepelná čerpadla dotace. Zajímejte se o to více.