Rodinné domy

Chystáte se stavět rodinný dům? Hledáte stavební firmu? Podívejte se na naši nabídku rodinných domů. Na této stránce najdete domy přízemní - tzv. bungalovy, nebo i domy jednopatrové. S pomocí našeho konfigurátoru, do kterého zadáte potřebné údaje, zjistíte, který dům by mohl splňovat Vaše očekávání.

Tyto rodinné domy nabízíme ve dvou variantách. Můžete si nechat postavit kompletně celý dům na klíč, nebo si objednejte u nás jen hrubou stavbu.

V následující nabídce naleznete rodinné domy zděné. V případě Vašeho zájmu vybraný objekt postavíme i jako dřevostavbu.

Rodinné domy, zděné i dřevostavby, stavíme nejen z naší nabídky, ale i podle individuální projektové dokumentace. V tomto případě, pokud máte vlastní projekt, zašlete nám na adresu drevovyroba@konrad.cz poptávku tohoto domu a my pro Vás vypracujeme cenovou nabídku.

Zobrazit vše
Rodinný dům Akát
Akát je dům menší velikostní kategorie = vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek = pokoj v přízemí lze využít také jako pracovnu = noční část domu je osazena do podkroví.
Rodinný dům Akord
Akord je dům menší velikostní kategorie = vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny = je vhodný do rovinatého terénu, příp. mírně členitého terénu = noční část je od denní dispozičně vhodně oddělená
Rodinný dům Atraktiv
Atraktiv je dům menší velikostní kategorie = vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby = vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek = noční klidová část domu je osazena do podkroví = z boční strany je navrženo suché stání pro vozidlo a ze zadní strany je umístěno posezení s krbem = v poschodí nad krbem je umístěna terasa
Rodinný dům Bungalow 08
Bungalow 8 je dům menší velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby = je vhodný do rovinatého resp. mírně svahovitého terénu = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3 členné rodiny
Rodinný dům Bungalow 10
Bungalow 10 je dům menší velikostní kategorie = vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek = vhodný do nízké okolní zástavby = velmi jednoduchá a rychlá výstavba.
Rodinný dům Bungalow 11
Bungalow 11 je dům malé velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby = je vhodný do rovinatého, resp. mírně svahovitého terénu = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny = realizačně jde o jednoduchou stavbu bez stropní konstrukce = svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností = vhodné dispoziční oddělení denní části od noční.
Rodinný dům Bungalow 13
Bungalow 13 je dům menší velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby a jako samostatně stojící = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné mladé rodiny = svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností = projektové řešení umožňuje rychlou a finančně nenáročnou výstavbu = jasné a poměrně jednoduché dispoziční řešení splní nároky investora na kvalitu bydlení.
Rodinný dům Bungalow 14
Bungalow 14 je dům malé velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby = je vhodný do rovinatého, resp. mírně svahovitého terénu = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny = svým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností.
Rodinný dům Bungalow 26
Bungalow 26 je dům střední velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby = realizačně se jedná o jednoduchou stavbu bez stropní konstrukce = je vhodný do rovinatého resp. mírně svahovitého terénu = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3 členné rodiny = vhodné dispoziční oddělení denní části od noční části = svým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností
Rodinný dům Bungalow 70
Bungalow 70 je dům menší velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby - svým vnitřním prostorem uspokojí nároky 3-4 členné rodiny = svým bezbariérovým řešením je vhodný pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností = neobytné podkroví = možnost využití neobytného podkroví jako dalšího skladovacího prostoru domu = je vhodný pro rovinatý, případně mírně svahovitý terén = možnost výstavby na menších stavebních pozemcích = finančně nenáročná a technicky velmi jednoduchá a rychlá výstavba.
Rodinný dům Bungalow 72
Bungalow 72 je dům menší velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby = svými vnitřními prostory uspokojí nároky 3-4 členné rodiny = svým bezbariérovým řešením je vhodný pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností = neobytné podkroví - lze využít jako další skladovací prostor domu = je vhodný pro rovinatý, případně mírně svahovitý terén = možnost výstavby na menších stavebních pozemcích = finančně nenáročná a technicky velmi jednoduchá a rychlá výstavba.
Rodinný dům Bungalow 74
Bungalow 74 je dům menší velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby - svým vnitřním prostorem uspokojí nároky 3-4 členné rodiny = svým bezbariérovým řešením je vhodný pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností = neobytné podkroví = možnost využití neobytného podkroví jako dalšího skladovacího prostoru domu = je vhodný pro rovinatý, případně mírně svahovitý terén = možnost výstavby na menších stavebních pozemcích = finančně nenáročná a technicky velmi jednoduchá a rychlá výstavba.
Rodinný dům Bungalow 75
Bungalow 75 je dům menší velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny = je vhodný do svahovitého terénu = noční část je od denní dispozičně vhodně oddělená = finančně a technicky jednoduchá a rychlá výstavba.
Rodinný dům Bungalow 94
Bungalow 94 je dům menší velikostní kategorie vhodný do nízké okolní zástavby = vhodný do rovinatého, resp. mírně svahovitého terénu = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny = možnost využití podkroví jako dalších skladových prostor domu = svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností = velmi jednoduchá a rychlá výstavba.
Rodinný dům Deco
Deco je dům menší velikostní kategorie = vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek = svými nároky uspokojí 4 člennou rodinu = denní část domu je umístěna do přízemí = noční část domu je osazena do podkroví = na boční straně domu je umístěné suché stání pro auto.
Rodinný dům Domino
Domino je dům menší velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby = vhodný pro rovinatý, popřípadě mírně svahovitý pozemek = jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor rodinného domu = noční část domu je osazena do podkroví = moderní architektonické řešení domu.
Rodinný dům Dynamik 2
Dynamik 2 je dům menší velikostní kategorie = vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek = vhodný do nižší okolní zástavby = ideální do přírodního prostředí a menších sídelních útvarů = dynamická podoba jeho vnějšího i vnitřního pojetí vytváří svébytnou atmosféru
Rodinný dům Eso
Eso je dům menší velikostní kategorie = vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek = přízemí má otevřenou dispozici s interiérově řešeným schodištěm = noční část domu je osazena do podkroví.
Rodinný dům Fenix
Fénix je dům ekonomické kategorie = nenáročná a rychlá výstavba = vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek = jednoduchá dispozice domu a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor = noční část domu je osazena do podkroví.
Rodinný dům Havaj
Havaj je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby = vhodný pro rovinatý popřípadě mírně svahovitý terén = jednoduchá konstrukce zaručuje rychlou a finančně nenáročnou výstavbu = neobytné podkroví slouží jako úložný prostor.
Rodinný dům Idol
Idol je dům je menší velikostní kategorie = vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek = vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby = noční část domu je osazena do podkroví.
Rodinný dům Inka
Inka je dům menší velikostní kategorie = vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny = je vhodný do rovinatého terénu, příp. mírně členitého terénu = noční část je od denní dispozičně vhodně oddělená.
Rodinný dům Kompakt 37
Kompakt 37 je dům menší velikostní kategorie = vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny = je vhodný do rovinatého terénu, příp. mírně členitého terénu = noční část je od denní dispozičně vhodně oddělená = dům je možno podsklepit.
Rodinný dům Laguna
Laguna je dům menší velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby = vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny = možnost využití podkroví jako dalšího skladového prostoru domu.
Rodinný dům Luneta
Luneta je dům menší velikostní kategorie = vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek = vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby = noční část domu je osazena do podkroví.
Rodinný dům Mini
Mini je dům menší velikostní kategorie = vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny = je vhodný do rovinatého terénu, příp. mírně členitého terénu = noční část je od denní dispozičně vhodně oddělená.
Rodinný dům Orion
Orion je dům ekonomické kategorie = vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek = jednoduchá dispozice domu a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor = noční část domu je osazena do podkroví.
Rodinný dům Saturn
Saturn je dům menší velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby = vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek= svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny = svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností.
Rodinný dům Saturn plus
Saturn plus je dům menší velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby = vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny = svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností.